Przejdź do treści

Etui Bumper – co to jest?

Każdy użytkownik telefonu chciałby, aby jego urządzenie działało bez zarzutu i wyglądało świetnie przez cały okres użytkowania. Jeśli zainteresujesz się nabyciem odpowiedniej ochrony smartfona już po jego zakupie, możesz być na dobrej drodze do zachowania jego estetyki i właściwości przez naprawdę długi czas. Podstawą jest oczywiście szkło hartowane oraz etui. Warto zainwestować w etui na telefon typu bumper, jednak nie każdy wie, co to takiego, więc warto to akcesorium przybliżyć.

Na rynku jest wiele rodzajów etui na telefon, ale jeśli zależy Ci na zachowaniu wyglądu telefonu wraz z zapewnieniem mu optymalnego bezpieczeństwa, to etui aluminiowe bumper będzie interesującym rozwiązaniem. Opis etui tego typu jest dosyć prosty — jest to specjalna ramka, której celem jest ochrona boków telefonu. Co Ci może dać? Przede wszystkim bezpieczeństwo przy prostym, codziennym użytkowaniu, ponieważ mając taką osłonę, nie trzeba martwić się o przypadkowe stuknięcie o stół, ścianę czy cokolwiek innego. Czy jednak etui aluminiowe typu bumper to jedyna opcja? Oczywiście, że nie. Etui tego rodzaju może być wykonane również z innych materiałów, takich jak silikon. Warto sprawdzić ofertę sklepu Etuo.pl, który oferuje wiele ciekawych opcji tego akcesorium. Wracając do aluminiowego etui na telefon — to świetne opcja, jeśli stawiasz na wyjątkowy design,a jednocześnie ochronę. Błyszczący tył telefonu sprawi bowiem, że będzie on wyglądał wyjątkowo efektownie, a przy tym będzie po prostu dobrze chroniony. Wiadomo już, co to etui typu bumper, jednak na jakie jego cechy warto zwrócić przy kupnie uwagę?

CECHY DOBREGO ETUI

Podstawowymi cechami etui tego rodzaju jest jednoczesna ochrona telefonu wraz z zachowaniem jego oryginalnego wyglądu w możliwie wysokim stopniu. Dzięki ochronie rogów i tyłu telefonu będziesz miał możliwość użytkowania go w normalny sposób, a jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, to wystarczy, że na front telefonu dokupisz szkło hartowane dobrej jakości. Etui bumper to świetnie przylegający do telefonu pokrowiec, który trzyma się bez kleju, czy innego trwałego przymocowania. Jego kształt jest tak wyprofilowany, aby przy ewentualnym upadku telefon z niego nie wypadł, a był odpowiednio chroniony. Aluminiowe etui na telefon w przypadku bumpera oznacza połączenie nieścieralnego aluminium z praktycznością plastiku. Aluminium wygląda dobrze, jest twarde i zachowa swoją wytrzymałość wystarczająco długo. W połączeniu z plastikiem jest lekkie przyjemne w dotyku.

Kup na Etuo.pl >>